Administrasjonen i HLT

Hovedkontor Mosjøen
Daglig leder
Gjermund Zahl
tlf 97 06 75 85
gjermund@h-lt.no
 

 

 

Region Indre (Vefsn, Grane og Hattfjelldal)  
Avdelingsleder Indre 
Wenche M. Lamo
tlf 95 99 48 87
wenche@h-lt.no

Personal- og lønnsmedarbeider
Marianne Stabbforsmo
tlf 93 89 65 62
marianne@h-lt.no
Kontor Hattfjelldal:
Johan Granmo
tlf 48 25 11 53
regnskap@hattfjelldalmelk.no
Region Ytre (Herøy, Alstahaug, Leirfjord, Dønna)
Avdelingsleder Ytre
Linda Grovassbakk
tlf 94 43 81 05
linda@h-lt.no
Rekruttering, opplæring- og kundekonsulent
Ellen Svarstad
tlf 95 10 03 65
ellen@h-lt.no
Region Sør (Sømna, Vega og Vevelstad)
Avdelingsleder Sør
Hege Nergård
tlf 90 63 83 60
hege@h-lt.no

Kontormedarbeider Sømna
Elisabeth Kveinå
tlf 41 41 71 38
elisabeth@h-lt.no
Region Nord (Rana, Hemnes, Nesna)
Avdelingsleder Hemnes
Bjørn Einar Valla
tlf 91 76 40 62
bjorn.einar@h-lt.no
Andelingsleder Rana/Nesna
Hege Nergård
tlf 90 63 83 60
hege@h-lt.no