Administrasjon og tillitsvalgte

 

Administrasjonen i HLT


Daglig leder

Elisabeth Almli Bogfjellmo, tlf 408 46 889
elisabeth@h-lt.no

 

 

 

 


Hemnes Briller

Bjørn Einar Valla, tlf 917 64 062
bjorn.einar@h-lt.no

avd.leder i Hemnes er Bjørn Einar Valla. Født i 1955, utdannet Cand.Mag i Landbruksøkonomi og Bygdeutvikling fra Høgskolen i Nord-Trøndelag. Er ansatt i 50 % stilling i region Nord (Hemnes kommune).

Har som oppgave, ved siden av å rekruttere og skaffe avløsere, å forsyne avløsere-, bønder-, entreprenører og ellers alle interesserte i vårt distrikt arbeidstøy, samt å bistå våre medlemmer med div søknader.

Bjørn Einar har også hovedansvaret for å utvikle og oppdatere hjemmesiden til HLT.


Herøy, Alstahaug, Leirfjord, Dønna, Nesna                   Linda

Linda Grovassbakk, tlf 944 38 105
linda@h-lt.no

 

 

Ellen Svarstad, tlf 951 00 365Ellen
ellen@h-lt.no

 

 

 


Grane

Janne-Lise Stormo, tlf 751 80 990, mob 995 26 588
janne-lise@granerl.no

Hattfjelldal

Johan Granmo, tlf 482 51 153, fax 751 84 375
regnskap@hattfjelldalmelk.no
Besøksadresse er i Sørvollveien 14.

Åpningstider er 08:30- 15.30 mandag til torsdag.


 

Vefsn

Marianne Stabforsmo, tlf 938 96 562
marianne@h-lt.no
Wenche M. Lamo Husby, tlf 959 94 8
wenche@h-lt.no

Vega og Vevelstadhege

Hege Nergård, tlf 906 38 360
hege@h-lt.no

Hege Nergård er ansatt som avdelingsleder på Vega, Vevelstad og Sømna

 


Rana

Inger Mathisen, tlf 751 48 040

inger@h-lt.no

Inger er ansatt som avdelingsleder i Rana.


Styret i HLT

Styrets leder: Mads Nikolaisen, Bardal Leirfjord Tlf 902 69 319 

bakklandet.gaard@gmail.com

 

 

 


Styremedlem John-Kjetil Hass, Sømna, Tlf 481 86 624

 

 


Styrets nestleder Sissel Hallingen, Grane, tlf 416 02 854

sis-eli@live.no


Styremedlem John Magne Lindseth, Vefsn

 


Styremedlem Merethe Hjerpbakk, Hemnes, tlf 404 64 330

merethe@hjerpbakk.no


Ansatterepresentanter:

 

Inger Kristin Haugen,Vefsn,

tlf 909 66 207Inger Kristin

ikrhauge@online.no

Inger Kristin bor i Holandsvika og er ansatt som landbruksvikar i 100 % stilling med Vefsn kommune som arbeidsområde.
Hun er også verneombud for ansatte.

 

 

 

 

Ingeborg Solheim, Hemnes                                                                

tlf 974 60 268

ingeb.solh@gmail.com

Ingeborg bor-, og er ansatt som ringavløser i 100 % stilling i Bleikvasslia i Hemnes kommune. Hun har allsidig erfaring,
og hun behersker alt som er viktig i en sånn jobb.