Administrasjon

Administrasjonen i HLT

Daglig leder

Elisabeth Almli Bogfjellmo
tlf 408 46 889
elisabeth@h-lt.no

Hemnes

Bjørn Einar Valla
tlf 917 64 062
bjorn.einar@h-lt.no

Bjørn Einar Valla. Født i 1955, Bachelor i Landbruksøkonomi og Bygdeutvikling fra Høgskolen i Nord-Trøndelag. Er ansatt i 50 % stilling i region Nord (Hemnes kommune). Har som oppgave, ved siden av å rekruttere og skaffe avløsere, å forsyne avløsere-, bønder-, entreprenører og ellers alle interesserte i vårt distrikt arbeidstøy, samt å bistå våre medlemmer med div søknader. Bjørn Einar har også hovedansvaret for å utvikle og oppdatere hjemmesiden til HLT.

Herøy, Alstahaug, Leirfjord, Dønna, Nesna

Linda Grovassbakk
tlf 944 38 105
linda@h-lt.no
Ellen Svarstad
tlf 951 00 365
ellen@h-lt.noEllen har hovedansvaret for rekruttering i HLT, og har et bredt kontaktnett i så måte
Gjermund Zahl
tlf 970 67 585
gjermund@h-lt.no

Grane

Janne-Lise Stormo
tlf 751 80 990
mob 995 26 588
janne-lise@granerl.no

Hattfjelldal

Johan Granmo
tlf 482 51 153
fax 751 84 375
regnskap@hattfjelldalmelk.no
Besøksadresse er i Sørvollveien 14.
Åpningstider er 08:30- 15.30 mandag til torsdag.

Vefsn

Marianne Stabforsmo
tlf 938 96 562
marianne@h-lt.no
Wenche M. Lamo Husby
tlf 959 94 8
wenche@h-lt.no

Sømna, Vega og Vevelstad

Hege Nergård
tlf 906 38 360
hege@h-lt.no
Hege Nergård er ansatt som avdelingsleder på Vega, Vevelstad og Sømna
Miriam Michelle Malin Rønning
tlf 465 45 131
miriam.michelle@h-lt.no
Miriam er kontormedarbeider i region sør – Sømna og Vega.
Hun jobber 50 % stilling, og vil være på jobb tirsdager og onsdager, samt fredager i partallsuker.

Rana

Inger Mathisen
tlf 751 48 040
inger@h-lt.no
Inger er ansatt som avdelingsleder i Rana.